tanaza-web-blog

Restoran ve Cafe için İdeal 6 Wifi Hotspot Özelliği

Restorandaki müşterilere ücretsiz internet erişimi sunmak ister misiniz? Bu blog yazısında, işinizi Wi-Fi yoluyla başarıyla büyütmek için doğru Wi-Fi hotspot özelliklerini ve önerilen erişim noktalarının bir listesini tanımlıyoruz.

RESTORANLAR İÇİN Wİ-Fİ HOTSPOT ÖZELLİKLERİ

Lokantalarda ücretsiz WiFi sunmak, yeni müşteriler çekmek ve işletmenizi geliştirmek için başarılı bir stratejidir. Aslında kahve dükkanları, barlar ve restoranlar gibi halka açık mekanlarda internete ücretsiz erişim, insanlar arasında çok aranan bir hizmettir: gençler sosyal ağlara erişebilir ve arkadaşlarıyla iletişim kurabilir, turistler ücretsiz internetten yararlanabilir Uluslararası dolaşım servislerine erişebilir ve bunlardan kaçınabilir; iş adamları müşterilerini rahat bir ortamda karşılayabilir. Müşterilerin web’e ücretsiz olarak göz atma imkânı, bulunduğunuz konumda daha uzun süre kalmasını ve daha fazla ürün satmanız demektir; bu da, ücretsiz Wi-Fi bağlantınızdan yararlanabilmek için tekrar geri gelme şansını artıracaktır.
Wi-Fi hizmetlerinizi uygun bir şekilde kullanarak bir restoranı nasıl başarıyla çalıştırabilirsiniz? Tanaza, iş ihtiyaçlarınızı etkili bir şekilde karşılamak için size gereken 6 Wi-Fi hotspot özelliğini sunar.

1. Captive portalı

Captive portalı, kullanıcıların genel bir Wi-Fi şebekesine erişmeden önce gördükleri web sayfasıdır. Bu sayfada, müşteriler çevrimiçi kimlik doğrulaması yapabilir ve çevrimiçi göz atabilir. Tanaza, konuk kimlik doğrulaması için kurulumu kolay ve kullanıcı dostu bir kullanıcı giriş portalına sahiptir ve birçok giriş yöntemi arasından seçim yapmanıza olanak tanır: e-posta adresleri ve / veya telefon numaraları, fiş esaslı kayıt, sosyal medya giriş, vb. Yoluyla kimlik doğrulama. Ayrıca, Kullanıcıların kimlik doğrulaması yoluyla toplanması, müşterilerini tanımak ve özelleştirilmiş pazarlama kampanyaları oluşturmak için restoranlar için çok yararlıdır.

2. Sosyal Medya giriş

Gıda endüstrisinde bir iş başarısının başarısı, müşterilerin aldığı geri bildirimlerin etrafında dönmektedir. Tanaza, kullanıcıların Facebook, Twitter, Instagram gibi sosyal ağları kullanarak bir ağa erişmesini sağlayan kimlik doğrulama yöntemleri arasında sosyal oturum açma özelliğine sahiptir. Müşterilerin Facebook sayfanızı beğenmesini veya paylaşmasını paylaşabilmeleri için sosyal giriş çok faydalıdır. Konumunuzdayken konumunuzu değiştirebilirsiniz: bu şekilde sosyal görünürlüğünüz gelişecek ve sosyal insanlar üzerindeki sözler artacaktır. Ayrıca, sosyal giriş kimlik doğrulaması, TripAdvisor ve Yelp gibi web sitelerindeki restoranınız hakkında olumlu değerlendirmeler yapma olanakları geliştirir.

3. İçerik filtreleme

Müşterilerin ağınıza bağlıyken uygun olmayan web sitelerine erişmesini önlemek için, bir web içeriği filtreleme aracı sağlayan Wi-Fi ağınızın güvenliğini sağlamak önemlidir. Tanaza tarafından sunulan yerleşik bulut tabanlı içerik filtreleme sistemi, Wi-Fi hotspot sağlayıcılarının internetteki içeriği etkili bir şekilde ayarlanmış kategorilere dayalı olarak taramasına olanak tanır. Bu şekilde ağ yöneticileri, son kullanıcıların ağlarına göz atarken görebilecekleri içeriği başarıyla yönetebilirler. Buna ek olarak, ortak Wi-Fi şebekelerini güvence altına alarak, şebekelerine bağlıyken güvenilmeyen kullanıcılar yasadışı faaliyetlerin yürütülmesi durumunda, Wi-Fi hotspot sağlayıcıları yükümlülüklerden muaftır.

4. Duyarlı oturum açma sayfası

Hotspot için özelleştirilebilir bir giriş sayfası oluşturma, iş gereksinimlerinizi karşılamak için çok yararlıdır: Örneğin, oturum açma sayfanızda özel öğle yemeği tekliflerinizi, indirimlerinizi, banner’larınızı ve videoları teşvik ederek daha fazla müşteri çekebilirsiniz. Duyarlı Tanaza Giriş Sayfası çok sezgisel ve akıllı reklamlar oluşturmanıza ve rotasyon ile kolayca video veya resim reklamları eklemenize olanak tanır. Ayrıca, Tanaza’nın sunduğu giriş sayfası son derece özelleştirilebilir: düzen oluşturabilir, farklı giriş düğmeleri ekleyebilir, şartlar ve koşulları gösterebilir ve kabul etmeniz gerekebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz.

5. Merkezi yönetim ve bakım

Tanaza, Wi-Fi ağlarınızı ve Wi-Fi kullanıcılarınızın listesini kolayca yönetmek ve kontrol etmek için çok yararlı olan bulut tabanlı bir merkezi kontrol paneli sağlayan hepsi bir arada bir yazılımdır. Ayrıca, Tanaza, düşük maliyetli erişim noktalarını sosyal hotspot’ları artıracak ve böylelikle pahalı donanımı kurmak ve bakım masraflarını ortadan kaldırmak için yüksek maliyet tasarrufu sağlamaktadır.

6. Uzaktan izleme

Kablosuz aygıtlarınızın düzgün çalışmasını engelleyebilecek ağ sorunlarından kaçınmak için, erişim noktanızın durumu hakkında daima bilgi verilmesi önemlidir. Tanaza sayesinde, bulut tabanlı gösterge tablonuzdaki bir veya birden fazla lokasyonda konuşlandırılmış tüm erişim noktanızı gerçek zamanlı olarak uzaktan izleyebilirsiniz: bir erişim noktası düşerse, bir e-posta uyarısı alırsınız ve Web üzerinden durumunu kontrol edebilirsiniz.
 
Bir restoran için bir ağ oluştururken, Tanaza size çok sayıda desteklenen çok satıcılı erişim noktası arasından seçim yapmanıza yardımcı olabilir.

Tags: No tags